شماره ساختمان سازان تهران

شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران

شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران و لیست شماره موبایل ساختمان سازان تهران فرصت بسیار مناسبی است برای اکثر مشاغلی که با شماره سازندگان ساختمان تهران و کشورسرو کار دارند ، که با خرید فایل لیست ساختمان سازان تهران از طریق وب سایت تجاری ما میتوانند به راحتی با شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران ارتباط داشته باشند.
شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران لیستی است پر کاربرد برای همه مشاغل و از رو گروه تجاری ما سعی بر این دارد که شما عزیزان را در حوضه فروش محصولات و خدمات شما عزیزان را یاری نمایند و تجربه 10 ساله خود را در جمع آوری شماره سازندگان ساختمان تهران در اختیار شما کاربران قرار دهد تا شما عزیزان بتوانید با دسترسی به شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران به راحتی تبلیغات خود را شکوفا کنید و فروش خود را دو چندان کنید.

تلفن سازندگان ساختمان تهران

شما عزیزان همیشه برای فروش محصولات وخدمات خود به ساختمان سازان تهران و یا کشور زمان بسیار زیادی را صرف می کنید.

بازاریابانی که سر پروژه های در حال ساخت می روند تا بتوانند محصولات و خدمات شما را ویزیت نمایند زمان زیادی را صرف می کنند که بتوانند یا مالکین پروژه یا مهندسین ناظر یا مسئول پروژه را ملاقات کنند ، چون ممکن است تایمی که شما یا بازاریابان مراجعه می کنید آنها حضور نداشته باشند ، پس زمان زیادی صرف به انتظار نشستن صرف خواهید کرد و اگراز نگهبانان ساختمان مشخصات مالکین و مسئولین پروژه را بخواهید ممکن است که با شماه مکاری لازم را نداشته باشند و شماره موبایل ساختمان سازان تهران در اختیار شما قرار ندهند.

پس شما هم زمان زیادی را صرف جمع آوری شماره سازندگان تهران جهت ارائه محصولات و خدمات خود خواهید کرد و نتیجه مطلوب را حاصل نمیکنید ، شرکت ما که در زمینه جمع آوری بانک اطلاعات سازندگان تهران و کشور فعالیت دارد این کار را برای شما عزیزان انجام می دهد.

شماره موبایل ساختمان سازان تهران

شماره موبایل ساختمان سازان تهران را بازاریابان مجرب و کاردان ما به صورت کاملا حرفه ای سر پروژه ها رفته و اطلاعات کامل پروژه ها را از قبیل: آدرس دقیق پروژه ،تعداد طبقات، تعداد واحد، نوع سازه ، مرحله ساخت ، شماره موبایل ساختمان سازان، یا مسئولین پروژه و اینکه پروژه مسکونی است یا تجاری را مشخص میکند.

تیم پشتیبانی ما اطلاعات شماره موبایل ساختمان سازان تهران را در قالب فایل اکسل برای شما عزیزان دسته بندی کرده و ما این اطلاعات منحصر به فرد را با نازلترین قیمت به دست شما عزیزان می رسانند تا شما بتوانید در امر تبلیغات موفق وموثر عمل نمایید و کسب و کار خود را رونق دهید.

ما ادعا می کنیم که بهترین هستیم چرا؟

چون ما بی وقفه در حال جمع آوری و بروزیرسانی اطلاعات پروژه های در حال ساخت هستیم ما در این سایت برای افرادی که این فایل شماره سازندگان ساختمان را تهیه می نمایند اشتراک 3 ماهه در نظر گرفته ایم که در طی سه ماه اطلاعات پروژه های جدید را در اختیار شما قرار می دهیم و ضریب خطا را 5 درصد آن هم فقط درمرحله ساخت اعلام کرده ایم این نشان از صحت درست بودن بانک اطلاعات ساختمان در این سایت را دارد.

شما با خرید شماره تلفن ساختمان سازان تهران یک سامانه پیام کوتاه هم در اختیار میگیرید که میتوانید در کمترین زمان ممکن به شماره ساختمان سازان تهران ارسال پیامک داشته باشید و به راحتی محصول و خدمات خود را به سازندگان ساختمان تهران معرفی کنید و این روش تبلیغاتی بهترین روش تبلیغات بروز و نوین میباشد.

شما می توانید از سرویس سامانه پیامک ما استفاده نمایید و فایل بانک شماره موبایل ساختمان سازان رادر دفترچه تلفن سامانه خود بارگذاری نمایید و جهت اطلاع رسانی سریع به بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران یا کشور استفاده نمایید و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی نمایید و درصورت نیاز سازندگان به محصولات و خدمات شما می توانند با شما ارتباط بگیرند و شما حتی برای مشتریان ثابت خود به صورت هوشمند می توانید محصولات و خدمات جدید را پیامک نمایید و از قسمت ارسال پیامک صوتی تبلیغات خود به صورت صوتی برای آنها ارسال نمایید.

شما جهت خرید سرویس سامانه پیامک میتوانید به آدرس سایت www.smsfarnam.ir مراجعه نمایید و سرویس سامانه هوشند خود رافعال نمایید.

شماره موبایل ساختمان سازان تهران

شماره سازندگان تهران

شماره سازندگان تهران یک ابزاری است که میتواند بسیار پر کاربرد برای شما باشد به طوری که شما با تجربه چندین ساله ما میتوانید به راحتی نتیجه مطلوب خود را حاصل کنید.

کاربران زیادی از ما سوال دارند که جهت گرفتن ارتباط موثر از تبلیغات پیامکی استفاده کنیم یا با سازندگان تهران ارتباط تلفنی داشته باشیم؟

یا اینکه در چه تایمی با سازندگان ارتباط داشته باشیم یا چه تایمی ارسال پیامک داشته باشیم؟

در مورد ارتباط گرفتن هر گونه تبلیغات تاثیرات خود را دارد اگر جهت ارتباط گرفتن با لیست ساختمان سازان تهران یا کشور ازسرویس سامانه استفاده شود تبلیغات با سرعت هر چه تمام تر شما محصولات و خدمات خودرا به آنها اعلام کرده اید و آنها در صورت نیاز با شما تماس گرفته و ارتباط میگیرند ولی اکثر افراد هم یا پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده و پیامک به دست آنهانمی رسد ، که باز هم ما در سرویس سامانه پیامک از خطوط ویژه ای استفاده کرده ایم که این مشکل برای شما عزیزان مرتفع گردد.

در زمان ارتباط تلفنی هم مسائلی چون درگیر بودن ساختمان سازان در هنگام کار پیش می آید که اگر شما تماس با آنها داشته باشید ممکن است با شما ارتباط موثری برقرار نشود و نتوانید به صورت کامل محصولات وخدمات خود را معرفی نمایید.

و اینکه شما اگر بخواهید به 3000 شماره سازنده تماس گرفته و محصولات خود را معرفی نمایید هم هزینه تماس شما بالا می رود وهم اینکه زمان بیشتری از شما گرفته خواهد شد.

و اینکه در چه تایمی ارسال پیامک داشته باشید به لیست شماره موبایل سازندگان ساختمانهای در حال ساخت تهران، صبح ها بهترین زمان برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای شماره سازندگان تهران می باشد و بعد از ظهر های ساعت 4 تا 7 جهت ارتباط تلفنی میتوانید اقدام نمایید تا بهترین تاثیر را در روند کاری خودداشته باشید.

بانک اطلاعات ساختمان فقط جهت ارائه محصولات نیست در زمینه خدماتی نیز می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید.

اگر در زمینه های خدمات ساختمان مهارت دارید میتوانید از فایل اطلاعات ساختمان سازان تهران جهت ارائه خدمات خود استفاده نمایید ، به طور مثال اگر برقکاری ساختمان را بدانید میتوانید لیست شماره تماس ساختمان سازان راتهیه نمایید ، اگر در زمینه نماشویی و کفسابی مهارت دارید می توانید این فایل راتهیه نمایید، اگر در زمینه نصب کاشی ، سرامیک ، سنگ و دیگر موارد ساختمانی مهارت داشته باشید می توانید فایل بانک اطلاعات سازندگان تهران را تهیه نمایید و خدمات خود را معرفی و پروژه بگیرید و مشغول به فعالیت شوید.

شماره سازندگان تهران

هر شخصی در هر زمینه خدمات ساختمان که فعالیت دارد می توانید این فایل را تهیه کنند ، این فایلها بروز شده و دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت و از این رو این تضمین وجود دارد که شما با تهیه شماره تلفن سازندگان ساختمان تهران بتوانید محصولات و خدمات خود را ارائه دهید و جذب مشتری داشته باشید گروه تجاری ما شما را در این امر یاری می نماید.


مقایسه کالا (0)


 مالکین زمین در هشتگرد

مالکین زمین در هشتگرد

تعداد رکورد: 1285 این بانک فقط شماره موبایل است و مشخصات دیگری ندارد. فرمت فایل pdf می باشد. ضریب خطا: 5درصد ..

20,000 تومان

بانک اطلاعات انبوه سازان کشور

بانک اطلاعات انبوه سازان کشور

تعداد 4000 شماره موبایل این بانک دارای شماره موبایل و تفکیک استان است. 80 درصد دارای اطلاعات اسم و آدرس میباشد. صحت درستی بانک بالای 80 درصد است. ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران 1392

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران 1392

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است. این بانک با تفکیک منطقه،نام سازنده،شماره همراه سازنده،آدرس ساختمان،تعداد طبقات،تعداد واحد،نوع سازه،مرحله ساخت می باشد.تعداد رکورد: 16500 شماره موبایل سازنده. ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور

بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور

مشخصات:نام سازنده،آدرس ساختمان،تعداد طبقات،تعداد واحد،مرحله ساخت صحت درستی بانک بالای 90 درصد است.تعداد 7000 شماره موبایل این بانک دارای مشخصات نام سازنده،آدرس ساختمان،تعداد طبقات،تعداد واحد،مرحله ساخت. ..

500,000 تومان

بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران 1398

بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران 1398

تعداد رکورد:2500این فایل دارای مشخصاتی مثل آدرس پروژه. تعداد طبقات.تعداد واحد.نوع سازه . مرحله ساخت. شماره همراه سازنده یا مالکین پروژهضریب خطا:10 درصد در مرحله ساخت...

300,000 تومان

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور

تعداد رکورد:.7020بانک اطلاعات پیمانکاران کشورمشخصات:80 درصد پیمانکاران دارای اطلاعاتی مانند:آدرس،اسم ميباشد.ضریب خطا: 15درصد..

200,000 تومان

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1394

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1394

تعداد رکورد:7000اطلاعات پروژه های در سال 1394 از قبیل آدرس-تعداد طبقات-تعداد واحد-نوع سازه - مرحله ساخت -همراه سازنده و مالک مشخص شده است.ضریب خطا:10درصد..

100,000 تومان

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1395

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1395

تعداد رکورد:3300اطلاعات کامل پروژه در زمان ساخت از قبیل،آدرس-تعداد واحد-تعداد طبقات-نوع سازه -همراه سازنده یا مالک در سال 1395 مشخص شده است.ضریب خطا:10 درصد..

100,000 تومان

بانک شماره موبایل ساختمان سازان کرج

بانک شماره موبایل ساختمان سازان کرج

تعداد رکورد: 335 شماره موبایل سازندهاین فایل اطلاعات دیگری ندارد. ..

40,000 تومان

شماره موبایل سازندگان پروژه های ساختمانی تهران93

شماره موبایل سازندگان پروژه های ساختمانی تهران93

تعداد رکورد:12000مشخصات : آدرس دقیق پروژه ها چه مسکونی و اداری ، تعداد طبقات کار شده، تعداد واحد کار شده ، نوع سازه استفاده شده ، شماره همراه سازندگان پروژه ها.ضریب خطا:10 درصد...

100,000 تومان

پکیچ سازندگان از سالهای 1392 تا 1398

پکیچ سازندگان از سالهای 1392 تا 1398

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران از سال 1392 تا 1393تعداد رکورد: حدود 30000 ضریب خطا:5 درصد..

700,000 تومان

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)