بانک اطلاعات پزشکان کشور

شماره موبایل پزشکان

شماره موبایل پزشکان و بانک اطلاعات پزشکان تهران را در لیست بانک شماره پزشکان جمع آوری کرده ایم و ما در این قسمت از سایت توانسته ایم که بزرگترین و بروزترین و کاملترین دایرکتوری بانک اطلاعات پزشکان تهران و شماره تلفن پزشکان کشور به تفکیک استان و شهر در زمینه های مختلف تحصیلی گرد آوری کنیم تا شما کاربران عزیز بتوانید تبلیغاتی هدفمند داشته باشید و به راحتی بتوانید با بانک اطلاعات پزشکان تبلیغات ماثر داشته و در سریع ترین زمان ممکن محصول و خدمات خود را به لیست پزشکان کشور معرفی کنید.

شماره موبایل پزشکان

شماره موبایل پزشکان برای تبلیغات پر بازده ساخته شده است و از آنجایی که تبلیغات هزینه نیست و یک سرمایه محسوب می شود. ما سعی بر این داشته ایم که هزینه شما کاربران را از هر لحاظ کاهش دهیم و شما کاربر عزیز به جای اینکه تبلیغات خود را به صورت گسترده انجام دهید و هزینه زیادی را با شما ایجاد می کند، می توانید به صورت هدفمند تبلیغات خود را به بانک شماره پزشکان انجام دهید و هزینه تبلیغات کمتری را داشته باشید.

شماره موبایل پزشکان در فایل اکسل تدوین شده است و اگر مخاطب شما لیست پزشکان کشور است شما در این قسمت از سایت می توانید تبلیغات خود را از طریق سرویس سامانه پیامک یا داشتن تماس تلفنی به آنها داشته باشید، کافیست شما فایل بانک اطلاعات پزشکان را از این قسمت از سایت به صورت آنلاین خریداری کنید و از طریق پنل پیامکی خود به آنها تبلیغات داشته باشید. اگر هم سرویس سامانه پیامک را ندارید می توانید در همین سایت از قسمت خرید پنل ارسال پیامک ، پنل مورد نظر خود را انتخاب کرده و سرویس پیامک خود را نیز فعال کنید. و بعد در قسمت دفترچه تلفن سامانه خود، فایل خریداری شده را بارگذاری کنید و تبلیغات خود را به گروه پزشکانی که مورد نظر شما می باشد، ارسال پیامک داشته باشید.
ما در این سایت، بانک شمار موبایل پزشکان کشور را به تفکیک استان و با مشخصات کامل جمع آوری کرده ایم، علاوه به این شماره موبایل پزشکان را نسبت به تخصص پزشکی نیز جمع آوری شده اند که می توانید به صورت هدفمند به پزشکان با تخصص شغلی آنها پیامک خود را ارسال نمایید.

بانک اطلاعات پزشکان تهران

بانک اطلاعات پزشکان تهران یکی از لیستهای جامع و بروز سایت ما میباشد که شما با خرید لیست پزشکان تهران دسترسی راحت به اسامی پزشکان تهران را خواهید داشت و با یک برنامه ریزی درست و مداوم این نتیجه حاصل میشود که شما به جز فروش تضمینی راه دیگه ایی برای شغل خود ندارید و ما با اطمینان اعلام میکنیم که بانک اطلاعات پزشکان تهران میتواند تبلیغات شما را شکوفا کند و فروش شما را دوچندان کند.

بانک اطلاعات پزشکان تهران با مشخصات کامل میباشد و شما اطلاعات تماس ، اسامی پزشکان تهران و تخصص پزشکان را در اختیار میگیرید و اطلاعات به صورت منظم و مرتب برای کارایی راحتتر شما عزیزان تدوین شده است.

بانک موبایل پزشکان میتواند برای اکثر مشاغل مرتبط با پزشکی فرصت مناسب باشد و شما را در سریع ترین حالت به نتیجه دلخواه برساند و به راحتی از رقبا خود پیشه بگیرید ، فقط کافیست از تجربیات 10 ساله ما در صنعت تبلیغات استفاده کرده و محصول و خدمات خود را برند کنید و این امر باعث نمیشود ، مگر با روش های متفاوت و هدفمند.

بانک اطلاعات پزشکان تهران و شماره موبایل پزشکان این فرصت را به شما میدهد که به راحتی تبلیغات پیامکی و تماس تلفنی خود را به پزشکان داشته باشید و شغل خود را با کمترین هزینه به لیست پزشکان کشور معرفی کنید و برای همیشه فروش خود را تضمین کنید.

بانک اطلاعات پزشکان تهران


مقایسه کالا (0)


 اعضای هیت علمی پزشکی

اعضای هیت علمی پزشکی

تعداد رکورد: 974این فایل شامل گروه اعضای علمی در زمینه های پزشکی از جمله: بیهوشی، قلب و عروق، سم شناسی، بیماری کودگان، زنان و زایمان،بیهوشی، جراحی، رادیولوژی،ارتوپدی کودکان، آسیب شناسی،اورولوژی، بیماری های پوست،بیماریهای داخلی،بیماریهای عفونی،پاتولوژی، فوق تخصص جراحی استخوان، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، دارو ساز، فیزیک و توانبخشی،خون و سرطان، گوش حلق و بینی، میکروب شناسی، جراحی پلاستیک،روانشناسی، آزمایشگاه، چشم پزشکی و .... ضریب خطا 5 درصد ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات مشاوران درمانی

بانک اطلاعات مشاوران درمانی

شماره موبایل پزشکان مشاوران درمانی تعداد رکورد: 85 شماره موبایل مشاوران درمانی بدون مشخصات قیمت: 10.000 هزار تومان این فایل فقط دارای شماره موبایل است و مشخصات دیگری ندارد. ضریب خطا:10 درصد شماره موبایل پزشکان مشاوران درمانی و لیست شماره تلفن پزشکان مشاوران درمانی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان مشاوران درمانی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان مشاوران درمانی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توا..

10,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان خراسان رضوی

بانک اطلاعات پزشکان استان خراسان رضوی

شماره موبایل پزشکان خراسان رضوی تعداد رکورد: 25000 شماره موبایل پزشکان خراسان رضوی با مشخصات کامل قیمت: 375.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خراسان رضوی و لیست شماره تلفن پزشکان خراسان رضوی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خراسان رضوی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خراسان رضوی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و..

375,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان جراح عمومی

بانک اطلاعات پزشکان جراح عمومی

شماره موبایل پزشکان جراح عمومی تعداد رکورد: 2208 شماره موبایل پزشکان جراج عمومی با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان جراح عمومی و لیست شماره تلفن پزشکان جراح عمومی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان جراح عمومی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان جراح عمومی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان ب..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان جراح فک و دهان

بانک اطلاعات پزشکان جراح فک و دهان

شماره موبایل پزشکان فک و دهان تعداد رکورد: 337 شماره موبایل پزشکان جراح فک و دهان با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان فک و دهان و لیست شماره تلفن پزشکان فک و دهان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان فک و دهان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان فک و دهان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیا..

50,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص غدد

بانک اطلاعات پزشکان متخصص غدد

شماره موبایل پزشکان غدد تعداد رکورد: 219 شماره موبایل پزشکان غدد بدون مشخصات قیمت: 5000 هزار تومان این فایل مشخصاتی ندارد فقط شماره همراه پزشک می باشد. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان غدد و لیست شماره تلفن پزشکان غدد را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان غدد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان غدد می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود را به شماره تلفن پزشکان غدد معرفی کنی..

5,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان میکروبیولوژی

بانک اطلاعات پزشکان میکروبیولوژی

شماره موبایل پزشکان میکروبیولوژی تعداد رکورد: 92 شماره موبایل پزشکان میکروبیولوژیکی با مشخصات کامل قیمت: 15000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان میکروبیولوژی و لیست شماره تلفن پزشکان میکروبیولوژی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان میکروبیولوژی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان میکروبیولوژی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وق..

15,000 تومان

بانک اطلاعات آزمایشگاه تشخیص پزشکی تهران

بانک اطلاعات آزمایشگاه تشخیص پزشکی تهران

شماره موبایل پزشکان آزمایشگاه تعداد رکورد: 50 شماره موبایل آزمایشگاه ها قیمت: 10.000 هزار تومان این فایل بدون مشخصات می باشد و فقط شماره همراه پزشک می باشد. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان آزمایشگاه و لیست شماره تلفن پزشکان آزمایشگاه را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان آزمایشگاه جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان آزمایشگاه می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود را ب..

10,000 تومان

بانک اطلاعات خدمات آرایشی و بهداشتی

بانک اطلاعات خدمات آرایشی و بهداشتی

شماره موبایل خدمات آرایشی و بهداشتی تعداد رکورد: 25000 شماره موبایل خدمات و فروشندگان آرایشی و بهداشتی قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل هیچ مشخصاتی ندارد فقط شماره همراه است. ضریب خطا:20 درصد شماره موبایل خدمات آرایشی و بهداشتی و لیست شماره تلفن خدمات آرایشی و بهداشتی را در یک فایل بانک اطلاعات خدمات آرایشی و بهداشتی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل خدمات آرایشی و بهداشتی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیا..

400,000 تومان

بانک اطلاعات داروخانه های کشور

بانک اطلاعات داروخانه های کشور

شماره موبایل پزشکان داروخانه های کشور تعداد رکورد: 14000 شماره تلفن داروخانه در سطح کشور قیمت: 600.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،شماره ثابت، بعضا شماره همراه ،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان داروخانه های کشور و لیست شماره تلفن پزشکان داروخانه های کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان داروخانه های کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان داروخانه های کشور می توانید تبلیغات ..

600,000 تومان

بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران

بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران

شماره موبایل دندانپزشکان تهران تعداد رکورد: 8000 شماره موبایل دندانپزشکان تهران با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل دندانپزشکان تهران و لیست شماره تلفن دندانپزشکان تهران را در یک فایل بانک اطلاعات دندانپزشکان تهران جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل دندانپزشکان تهران می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان ب..

400,000 تومان

بانک اطلاعات دندانپزشکان کشور

بانک اطلاعات دندانپزشکان کشور

شماره موبایل دندانپزشکان کشور تعداد رکورد: 20000 شماره موبایل داندانپزشکان کشور با مشخصات کامل قیمت: 500.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل دندانپزشکان کشور و لیست شماره تلفن دندانپزشکان کشور را در یک فایل بانک اطلاعات دندانپزشکان کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل دندانپزشکان کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسی..

500,000 تومان

بانک اطلاعات شرکتهای تجهیزات دندانپزشکی

بانک اطلاعات شرکتهای تجهیزات دندانپزشکی

شماره موبایل تجهیزات دندانپزشکی تعداد رکورد: 305 شماره موبایل تجهیزات دندانپزشکی قیمت: 25.000 هزار تومان این فایل دارای شماره موبایل است و هیچ مشخصات دیگری ندارد. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل تجهیزات دندانپزشکی و لیست شماره تلفن تجهیزات دندانپزشکی را در یک فایل بانک اطلاعات تجهیزات دندانپزشکی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل تجهیزات دندانپزشکی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خد..

25,000 تومان

بانک اطلاعات طب اورژانس

بانک اطلاعات طب اورژانس

شماره موبایل پزشکان طب اورژانس تعداد رکورد: 130 شماره موبایل پزشکان طب اورژانس با مشخصات کامل قیمت: 15.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان طب اورژانس و لیست شماره تلفن پزشکان طب اورژانس را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان طب اورژانس جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان طب اورژانس می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسی..

15,000 تومان

بانک اطلاعات عطاری های کشور

بانک اطلاعات عطاری های کشور

شماره موبایل عطاری های کشور تعداد رکورد: 4000 شماره موبایل عطاری های کشور مشخصات کامل قیمت: 300.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل عطاری های کشور و لیست شماره تلفن عطاری های کشور/strong> را در یک فایل بانک اطلاعات عطاری های کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل عطاری های کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد ..

300,000 تومان

بانک اطلاعات مدیران بیمارستان

بانک اطلاعات مدیران بیمارستان

شماره موبایل مدیران بیمارستان تعداد رکورد: 48 شماره موبایل مدیران بیمارستان با مشخصات کامل قیمت: 15.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام مدیر،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل مدیران بیمارستان و لیست شماره تلفن مدیران بیمارستان را در یک فایل بانک اطلاعات مدیران بیمارستان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل مدیران بیمارستان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد..

15,000 تومان

بانک اطلاعات مدیران درمانگاه ها

بانک اطلاعات مدیران درمانگاه ها

شماره موبایل مدیران درمانگاه ها تعداد رکورد: 98 شماره موبایل مدیران درمانگاه ها با مشخصات کامل قیمت: 15.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل مدیران درمانگاه ها و لیست شماره تلفن مدیران درمانگاه ها را در یک فایل بانک اطلاعات مدیران درمانگاه ها جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل مدیران درمانگاه ها می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ز..

15,000 تومان

بانک اطلاعات مراکز ترک اعتیاد

بانک اطلاعات مراکز ترک اعتیاد

شماره موبایل مراکز ترک اعتیاد تعداد رکورد: 73 شماره موبایل قیمت: 5.000 هزار تومان این فایل فقط دارای شماره موبایل است و مشخصات دیگری ندارد. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل مراکز ترک اعتیاد و لیست شماره تلفن مراکز ترک اعتیاد را در یک فایل بانک اطلاعات مراکز ترک اعتیاد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل مراکز ترک اعتیاد می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود را به شماره تلفن مرا..

5,000 تومان

بانک اطلاعات پرستاران کشور

بانک اطلاعات پرستاران کشور

شماره موبایل پرستاران کشور تعداد رکورد: 70000 شماره موبایل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل فقط شماره موبایل است و مشخصات دیگری ندارد. ضریب خطا:20 درصد شماره موبایل پرستاران کشور و لیست شماره تلفن پرستاران کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پرستاران کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پرستاران کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود را به شماره تلفن پرستاران کشور معرفی ..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان زنان و زایمان

بانک اطلاعات پزشکان زنان و زایمان

شماره موبایل پزشکان زنان و زایمان تعداد رکورد: 20000 شماره موبایل پزشکان زنان و زایمان با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان زنان و زایمان و لیست شماره تلفن پزشکان زنان و زایمان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان زنان و زایمان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان زنان و زایمان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و..

400,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص اطفال

بانک اطلاعات پزشکان متخصص اطفال

شماره موبایل پزشکان اطفال تعداد رکورد: 2900 شماره موبایل پزشکان اطفال با مشخصات کامل قیمت: 150.00 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان اطفال و لیست شماره تلفن پزشکان اطفال را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان اطفال جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان اطفال می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی مح..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص جراح کشور

بانک اطلاعات پزشکان متخصص جراح کشور

شماره موبایل پزشکان جراح کشور تعداد رکورد: 6305 شماره موبایل پزشکان جراح کشور با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان جراح کشور و لیست شماره تلفن پزشکان جراح کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان جراح کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان جراح کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار ..

400,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص داخلی

بانک اطلاعات پزشکان متخصص داخلی

شماره موبایل پزشکان داخلی تعداد رکورد: 2100 شماره موبایل پزشکان متخصص داخلی با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان داخلی و لیست شماره تلفن پزشکان داخلی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان داخلی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان داخلی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ر..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص رژیم و لاغری

بانک اطلاعات پزشکان متخصص رژیم و لاغری

شماره موبایل پزشکان رژیم و لاغری تعداد رکورد: 4000 شماره موبایل پزشکان رژیم و لاغری با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان رژیم و لاغری و لیست شماره تلفن پزشکان رژیم و لاغری را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان رژیم و لاغری جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان رژیم و لاغری می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف ..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص زیبایی کشور

بانک اطلاعات پزشکان متخصص زیبایی کشور

شماره موبایل پزشکان زیبایی کشور تعداد رکورد: 700 شماره موبایل پزشکان زیبایی و پوست و مو با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان زیبایی کشور و لیست شماره تلفن پزشکان زیبایی کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان زیبایی کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان زیبایی کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص قلب و عروق

بانک اطلاعات پزشکان متخصص قلب و عروق

شماره موبایل پزشکان قلب و عروق تعداد رکورد: 1100 شماره موبایل پزشکان متخصص قلب وعروق با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان قلب و عروق و لیست شماره تلفن پزشکان قلب و عروق را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان قلب و عروق جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان قلب و عروق می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ز..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص چشم

بانک اطلاعات پزشکان متخصص چشم

شماره موبایل پزشکان چشم تعداد رکورد: 2500 شماره موبایل پزشکان متخصص چشم با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان چشم و لیست شماره تلفن پزشکان چشم را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان چشم جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان چشم می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و..

10,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان آسیب شناسی

بانک اطلاعات پزشکان آسیب شناسی

شماره موبایل پزشکان آسیب شناسی تعداد رکورد: 1100 شماره موبایل پزشکان آسیب شناسی و پاتوبیولوژی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان آسیب شناسی و لیست شماره تلفن پزشکان آسیب شناسی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان آسیب شناسی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان آسیب شناسی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلا..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان ارتودانتیکس

بانک اطلاعات پزشکان ارتودانتیکس

شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس تعداد رکورد: 700 شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس و لیست شماره تلفن پزشکان ارتودانتیکس را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ارتودانتیکس جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ز..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان ارتوپدی

بانک اطلاعات پزشکان ارتوپدی

شماره موبایل پزشکان ارتوپدی تعداد رکورد: 700 شماره موبایل پزشکان ارتوپد با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ارتوپدی و لیست شماره تلفن پزشکان ارتوپدی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ارتوپدی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ارتوپدی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان آذربایجان شرقی(تبریز)

بانک اطلاعات پزشکان استان آذربایجان شرقی(تبریز)

شماره موبایل پزشکان آذربایجان شرقی(تبریز) تعداد رکورد: 14700 شماره موبایل پزشکان آذربایجان شرقی با مشخصات کامل قیمت: 370.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان آذربایجان شرقی(تبریز) و لیست شماره تلفن پزشکان آذربایجان شرقی(تبریز) را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان آذربایجان شرقی(تبریز)جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان آذربایجان شرقی(تبریز)می ت..

370,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان آذربایجان غربی

بانک اطلاعات پزشکان استان آذربایجان غربی

شماره موبایل پزشکان آذربایجان غربی تعداد رکورد: 6800 شماره موبایل پزشکان آذربایجان غربی با مشخصات کامل قیمت: 300.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان آذربایجان غربی و لیست شماره تلفن پزشکان آذربایجان غربی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان آذربایجان غربی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان آذربایجان غربی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و..

300,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان اردبیل

بانک اطلاعات پزشکان استان اردبیل

شماره موبایل پزشکان اردبیل تعداد رکورد: 2900 شماره موبایل پزشکان اردبیل با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان اردبیل و لیست شماره تلفن پزشکان اردبیل را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان اردبیل جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان اردبیل می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ر..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان اصفهان

بانک اطلاعات پزشکان استان اصفهان

شماره موبایل پزشکان اصفهان تعداد رکورد: 22000 شماره موبایل پزشکان اصفهان با مشخصات کامل قیمت: 350.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان اصفهان و لیست شماره تلفن پزشکان اصفهان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان اصفهان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان اصفهان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ..

350,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان البرز

بانک اطلاعات پزشکان استان البرز

شماره موبایل پزشکان البرز تعداد رکورد: 8000 شماره موبایل پزشکان کرج با مشخصات کامل قیمت: 350.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان البرز و لیست شماره تلفن پزشکان البرز را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان البرز جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان البرز می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محص..

350,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان ایلام

بانک اطلاعات پزشکان استان ایلام

شماره موبایل پزشکان ایلام تعداد رکورد: 1200 شماره موبایل پزشکان ایلام با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ایلام و لیست شماره تلفن پزشکان ایلام را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ایلام جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ایلام می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان بوشهر

بانک اطلاعات پزشکان استان بوشهر

شماره موبایل پزشکان بوشهر تعداد رکورد: 2100 شماره موبایل پزشکان بوشهر با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان بوشهر و لیست شماره تلفن پزشکان بوشهر را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان بوشهر جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان بوشهر می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان خراسان جنوبی

بانک اطلاعات پزشکان استان خراسان جنوبی

شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی تعداد رکورد: 730 شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی و لیست شماره تلفن پزشکان خراسان جنوبی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خراسان جنوبی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خراسان جنوبی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف و..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان خراسان شمالی

بانک اطلاعات پزشکان استان خراسان شمالی

شماره موبایل پزشکان خراسان شمالی تعداد رکورد: 770 شماره موبایل پزشکان خراسان شمالی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خراسان شمالی و لیست شماره تلفن پزشکان خراسان شمالی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خراسان شمالی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خراسان شمالی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف و..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان خوزستان

بانک اطلاعات پزشکان استان خوزستان

شماره موبایل پزشکان خوزستان تعداد رکورد: 11000 شماره موبایل پزشکان خوزستان با مشخصات کامل قیمت: 500.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خوزستان و لیست شماره تلفن پزشکان خوزستان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خوزستان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خوزستان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توا..

500,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان زنجان

بانک اطلاعات پزشکان استان زنجان

شماره موبایل پزشکان زنجان تعداد رکورد: 2500 شماره موبایل پزشکان زنجان با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان زنجان و لیست شماره تلفن پزشکان زنجان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان زنجان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان زنجان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان سمنان

بانک اطلاعات پزشکان استان سمنان

شماره موبایل پزشکان سمنان تعداد رکورد: 2200 شماره موبایل پزشکان سمنان با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان سمنان و لیست شماره تلفن پزشکان سمنان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان سمنان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان سمنان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان سیستان و بلوچستان

بانک اطلاعات پزشکان استان سیستان و بلوچستان

شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوچستان تعداد رکورد: 3300 شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوچستان با مشخصات کامل قیمت: 160.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوچستان و لیست شماره تلفن پزشکان سیستان و بلوچستان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان سیستان و بلوچستان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان سیستان و بلوچستان می توانید تبلیغات خو..

160,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان فارس

بانک اطلاعات پزشکان استان فارس

شماره موبایل پزشکان فارس(شیراز) تعداد رکورد: 17000 شماره موبایل پزشکان فارس (شیراز)با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان فارس(شیراز) و لیست شماره تلفن پزشکان فارس(شیراز) را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان فارس(شیراز) جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان فارس(شیراز)می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ..

400,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان قزوین

بانک اطلاعات پزشکان استان قزوین

شماره موبایل پزشکان قزوین تعداد رکورد: 3800 شماره موبایل پزشکان قزوین با مشخصات کامل قیمت: 190.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان قزوین و لیست شماره تلفن پزشکان قزوین را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان یقزوین زد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان قزوین می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راح..

190,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان قم

بانک اطلاعات پزشکان استان قم

شماره موبایل پزشکان قم تعداد رکورد: 2900 شماره موبایل پزشکان قم با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان قم و لیست شماره تلفن پزشکان قم را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان قم جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان قم می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود ر..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان لرستان

بانک اطلاعات پزشکان استان لرستان

شماره موبایل پزشکان لرستان تعداد رکورد: 2900 شماره موبایل پزشکان لرستان با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان لرستان و لیست شماره تلفن پزشکان لرستان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان لرستان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان لرستان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ر..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان مازندران

بانک اطلاعات پزشکان استان مازندران

شماره موبایل پزشکان مازندران تعداد رکورد: 14000 شماره موبایل پزشکان مازندران با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان مازندران و لیست شماره تلفن پزشکان مازندران را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان مازندرانجمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان مازندران می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می..

400,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان مرکزی(اراک)

بانک اطلاعات پزشکان استان مرکزی(اراک)

شماره موبایل پزشکان مرکزی(اراک) تعداد رکورد: 3900 شماره موبایل پزشکان مرکزی(اراک) با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان مرکزی(اراک) و لیست شماره تلفن پزشکان مرکزی(اراک) را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان مرکزی(اراک) جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان مرکزی(اراک) می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان چهارمحال و بختیاری

بانک اطلاعات پزشکان استان چهارمحال و بختیاری

شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری تعداد رکورد: 1700 شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری با مشخصات کامل قیمت: 130.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری و لیست شماره تلفن پزشکان چهارمحال و بختیاری را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان چهارمحال و بختیاری جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان چهارمحال و بختیاری می توانید تبلی..

130,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان کردستان

بانک اطلاعات پزشکان استان کردستان

شماره موبایل پزشکان کردستان تعداد رکورد: 2200 شماره موبایل پزشکان کردستان با مشخصات کامل قیمت: 120.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کردستان و لیست شماره تلفن پزشکان کردستان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کردستان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کردستان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توان..

120,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان کرمان

بانک اطلاعات پزشکان استان کرمان

شماره موبایل پزشکان کرمان تعداد رکورد: 8500 شماره موبایل پزشکان کرمان با مشخصات کامل قیمت: 300.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کرمان و لیست شماره تلفن پزشکان کرمان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کرمان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کرمان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

300,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان کرمانشاه

بانک اطلاعات پزشکان استان کرمانشاه

شماره موبایل پزشکان کرمانشاه تعداد رکورد: 4600 شماره موبایل پزشکان کرمانشاه با مشخصات کامل قیمت: 230.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کرمانشاه و لیست شماره تلفن پزشکان کرمانشاه را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کرمانشاه جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کرمانشاه می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می..

230,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان کهگیلویه و بویر احمد

بانک اطلاعات پزشکان استان کهگیلویه و بویر احمد

شماره موبایل پزشکان کهگیلویه و بویر احمد تعداد رکورد: 1500 شماره موبایل پزشکان کهگیلویه و بویر احمد با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کهگیلویه و بویر احمد و لیست شماره تلفن پزشکان کهگیلویه و بویر احمد را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کهگیلویه و بویر احمد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کهگیلویه و بویر احمد می..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان گلستان

بانک اطلاعات پزشکان استان گلستان

شماره موبایل پزشکان گلستان تعداد رکورد: 6100 شماره موبایل پزشکان گلستان با مشخصات کامل قیمت: 300.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان گلستان و لیست شماره تلفن پزشکان گلستان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان گلستان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان گلستان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ر..

300,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان استان گیلان

بانک اطلاعات پزشکان استان گیلان

شماره موبایل پزشکان گیلان تعداد رکورد: 8200 شماره موبایل پزشکان گیلان با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان گیلان و لیست شماره تلفن پزشکان گیلان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان گیلان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان گیلان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

400,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان انگل شناسی

بانک اطلاعات پزشکان انگل شناسی

شماره موبایل پزشکان انگل شناسی تعداد رکورد: 500 شماره موبایل پزشکان انگل شناسی و باکتری شناسی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان انگل شناسی و لیست شماره تلفن پزشکان انگل شناسی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان انگل شناسی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان انگل شناسی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلا..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان ایمونولوژی

بانک اطلاعات پزشکان ایمونولوژی

شماره موبایل پزشکان ایمونولوژی تعداد رکورد: 171 شماره موبایل پزشکان ایمونولوژی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ایمونولوژی و لیست شماره تلفن پزشکان ایمونولوژی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ایمونولوژی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ایمونولوژی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسی..

50,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان بیماریهای عفونی و گرمسیری

بانک اطلاعات پزشکان بیماریهای عفونی و گرمسیری

شماره موبایل پزشکان عفونی و گرمسیری تعداد رکورد: 490 شماره موبایل پزشکان عفونی و گرمسیری با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان عفونی و گرمسیری و لیست شماره تلفن پزشکان عفونی و گرمسیری را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان عفونی و گرمسیری جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان عفونی و گرمسیری می توانید تبلیغات خود را هدفمند ک..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی

بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی

شماره موبایل پزشکان بیوشیمی تعداد رکورد: 185 شماره موبایل پزشکان بیوشیمی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان بیوشیمی و لیست شماره تلفن پزشکان بیوشیمی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان بیوشیمی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان بیوشیمی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید ..

50,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان تغذیه

بانک اطلاعات پزشکان تغذیه

شماره موبایل پزشکان تغذیه تعداد رکورد: 4000 شماره موبایل پزشکان تغذیه و رژیم با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان تغذیه و لیست شماره تلفن پزشکان تغذیه را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان تغذیه جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان تغذیه می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان جراح استخوان و مفاصل

بانک اطلاعات پزشکان جراح استخوان و مفاصل

شماره موبایل پزشکان جراح استخوان و مفاصل تعداد رکورد: 1100 شماره موبایل پزشکان جراح استخوان و مفاصل با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان جراح استخوان و مفاصل و لیست شماره تلفن پزشکان جراح استخوان و مفاصل را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان جراح استخوان و مفاصل جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان جراح استخوان و مفاصل می..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان جراح پلاستیک و زیبایی

بانک اطلاعات پزشکان جراح پلاستیک و زیبایی

شماره موبایل پزشکان جراح پلاستیک تعداد رکورد: 850 شماره موبایل پزشکان جراح پلاستیک و زیبایی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان جراح پلاستیک و لیست شماره تلفن پزشکان جراح پلاستیک را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان جراح پلاستیک جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان جراح پلاستیک می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدو..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان خون و سرطان

بانک اطلاعات پزشکان خون و سرطان

شماره موبایل پزشکان خون و سرطان تعداد رکورد: 130 شماره موبایل پزشکان خون و سرطان با مشخصات کامل قیمت: 40.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خون و سرطان و لیست شماره تلفن پزشکان خون و سرطان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خون و سرطان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خون و سرطان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زم..

40,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان دارو سازی و داروشناسی

بانک اطلاعات پزشکان دارو سازی و داروشناسی

شماره موبایل پزشکان دارو سازی تعداد رکورد: 10000 شماره موبایل پزشکان دارو سازی و داروشناسی با مشخصات کامل قیمت: 600.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان دارو سازی و لیست شماره تلفن پزشکان دارو سازی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان دارو سازی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان دارو سازی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وق..

600,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان دهان و تشخیص

بانک اطلاعات پزشکان دهان و تشخیص

شماره موبایل پزشکان دهان و تشخیص تعداد رکورد: 102 شماره موبایل پزشکان دهان و تشخیص با مشخصات کامل قیمت: 20.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان دهان و تشخیص و لیست شماره تلفن پزشکان دهان و تشخیص را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان دهان و تشخیص جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان دهان و تشخیص می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وق..

20,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان رادیولوژی

بانک اطلاعات پزشکان رادیولوژی

شماره موبایل پزشکان رادیوتراپی تعداد رکورد: 148 شماره موبایل پزشکان رادیوتراپی و سونوگرافی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان رادیوتراپی و لیست شماره تلفن پزشکان رادیوتراپی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان رادیوتراپی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان رادیوتراپی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف و..

50,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان روان پزشک

بانک اطلاعات پزشکان روان پزشک

شماره موبایل پزشکان روان پزشک تعداد رکورد: 1135 شماره موبایل پزشکان روان شناس با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان روان پزشک و لیست شماره تلفن پزشکان روان پزشک را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان روان پزشک جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان روان پزشک می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار ز..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان روماتیسمی

بانک اطلاعات پزشکان روماتیسمی

شماره موبایل پزشکان روماتیسمی تعداد رکورد: 78 شماره موبایل پزشکان روماتیسمی با مشخصات کامل قیمت: 10.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان روماتیسمی و لیست شماره تلفن پزشکان روماتیسمی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان روماتیسمی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان روماتیسمی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد..

10,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان ریه و کلیه

بانک اطلاعات پزشکان ریه و کلیه

شماره موبایل پزشکان ریه و کلیه تعداد رکورد: 860 شماره موبایل پزشکان ریه و کلیه با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ریه و کلیه و لیست شماره تلفن پزشکان ریه و کلیه را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ریه و کلیه جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ریه و کلیه می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بس..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان شنوایی سنجی

بانک اطلاعات پزشکان شنوایی سنجی

شماره موبایل پزشکان شنوایی سنجی تعداد رکورد: 1200 شماره موبایل پزشکان شنوایی سنجی با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان شنوایی سنجی و لیست شماره تلفن پزشکان شنوایی سنجی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان شنوایی سنجی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان شنوایی سنجی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی

بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی

شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی تعداد رکورد: 1200 شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی با مشخصات کامل قیمت: 120.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی و لیست شماره تلفن پزشکان علوم آزمایشگاهی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان علوم آزمایشگاهی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان علوم آزمایشگاهی می توانید تبلیغات خود را هدفمند ..

120,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان عمومی کشور

بانک اطلاعات پزشکان عمومی کشور

شماره موبایل پزشکان عمومی کشور تعداد رکورد: 61000 شماره موبایل پزشکان عمومی کشور با مشخصات کامل قیمت: 500.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان عمومی کشور و لیست شماره تلفن پزشکان عمومی کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان عمومی کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان عمومی کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان ..

500,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان فلوشیت تخصصی

بانک اطلاعات پزشکان فلوشیت تخصصی

شماره موبایل پزشکان فلوشیت تخصصی تعداد رکورد: 1400 شماره موبایل پزشکان فلوشیت تخصصی با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان فلوشیت تخصصی و لیست شماره تلفن پزشکان فلوشیت تخصصی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان فلوشیت تخصصی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان فلوشیت تخصصی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف ..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان فیزیوتراپی

بانک اطلاعات پزشکان فیزیوتراپی

شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی تعداد رکورد: 4000 شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی و لیست شماره تلفن پزشکان فیزیوتراپی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان فیزیوتراپی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان ب..

400,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان فیزیکی و توانبخشی

بانک اطلاعات پزشکان فیزیکی و توانبخشی

شماره موبایل پزشکان فیزیکی و توانبخشی تعداد رکورد: 285 شماره موبایل پزشکان فیزیکی و توانبخشی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان فیزیکی و توانبخشی و لیست شماره تلفن پزشکان فیزیکی و توانبخشی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان فیزیکی و توانبخشیجمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان فیزیکی و توانبخشی می توانید تبلیغات خود ر..

50,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان قارچ شناسی

بانک اطلاعات پزشکان قارچ شناسی

شماره موبایل پزشکان قارچ شناسی تعداد رکورد: 64 شماره موبایل پزشکان قارچ شناسی با مشخصات کامل قیمت: 15000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان قارچ شناسی و لیست شماره تلفن پزشکان قارچ شناسی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان قارچ شناسی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان قارچ شناسی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار..

15,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان قانونی

بانک اطلاعات پزشکان قانونی

شماره موبایل پزشکان قانونی تعداد رکورد: 136 شماره موبایل پزشکان قانونی با مشخصات کامل قیمت: 15000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان قانونی و لیست شماره تلفن پزشکان قانونی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان قانونی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان قانونی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحت..

15,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان لابراتور

بانک اطلاعات پزشکان لابراتور

شماره موبایل پزشکان لابراتور تعداد رکورد: 101 شماره موبایل پزشکان لابراتور با مشخصات کامل قیمت: 15000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان لابراتور و لیست شماره تلفن پزشکان لابراتور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان لابراتور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان لابراتور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می تو..

15,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص بیهوشی

بانک اطلاعات پزشکان متخصص بیهوشی

شماره موبایل پزشکان بیهوشی تعداد رکورد: 2200 شماره موبایل پزشکان بیهوشی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان بیهوشی و لیست شماره تلفن پزشکان بیهوشی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان بیهوشی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان بیهوشی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ر..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان متخصص مغز و اعصاب

بانک اطلاعات پزشکان متخصص مغز و اعصاب

شماره موبایل پزشکان مغز و اعصاب تعداد رکورد: 1400 شماره موبایل پزشکان مغز و اعصاب با مشخصات کامل قیمت: 250.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان مغز و اعصاب و لیست شماره تلفن پزشکان مغز و اعصاب را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان مغز و اعصاب جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان مغز و اعصاب می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ..

250,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان هرمزگان

بانک اطلاعات پزشکان هرمزگان

شماره موبایل پزشکان هرمزگان تعداد رکورد: 2500 شماره موبایل پزشکان هرمزگان با مشخصات کامل قیمت: 130.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان هرمزگان و لیست شماره تلفن پزشکان هرمزگان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان هرمزگان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان هرمزگان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانی..

130,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان هسته ای

بانک اطلاعات پزشکان هسته ای

شماره موبایل پزشکان هسته ای تعداد رکورد: 115 شماره موبایل پزشکان هسته ای با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان هسته ای و لیست شماره تلفن پزشکان هسته ای را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان هسته ای جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان هسته ای می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید ..

50,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان همدان

بانک اطلاعات پزشکان همدان

شماره موبایل پزشکان همدان تعداد رکورد: 3900 شماره موبایل پزشکان همدان با مشخصات کامل قیمت: 190.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان همدان و لیست شماره تلفن پزشکان همدان را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان همدان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان همدان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی م..

190,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان ویروس شناسی

بانک اطلاعات پزشکان ویروس شناسی

شماره موبایل پزشکان ویروس شناسی تعداد رکورد: 96 شماره موبایل پزشکان ویروس شناسی با مشخصات کامل قیمت: 15000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ویروس شناسی و لیست شماره تلفن پزشکان ویروس شناسی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ویروس شناسی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ویروس شناسی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان..

15,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان پاتوبیولوژی

بانک اطلاعات پزشکان پاتوبیولوژی

شماره موبایل پزشکان پاتوبیولوژی تعداد رکورد: 29 شماره موبایل پزشکان پاتوبیولوژی با مشخصات کامل قیمت: 10000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان پاتوبیولوژی و لیست شماره تلفن پزشکان پاتوبیولوژی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان پاتوبیولوژی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان پاتوبیولوژی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان..

10,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان پروتز

بانک اطلاعات پزشکان پروتز

شماره موبایل پزشکان پروتز تعداد رکورد: 400 شماره موبایل پزشکان پروتز با مشخصات کامل قیمت: 100000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان پروتز و لیست شماره تلفن پزشکان پروتز را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان پروتز جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان پروتز می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان پریودانتیکس

بانک اطلاعات پزشکان پریودانتیکس

شماره موبایل پزشکان پریودانتیکس تعداد رکورد: 104 شماره موبایل پزشکان پریودانتیکس با مشخصات کامل قیمت: 20.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان پریودانتیکس و لیست شماره تلفن پزشکان پریودانتیکس را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان پریودانتیکس جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان پریودانتیکس می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زم..

20,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان پوست و مو

بانک اطلاعات پزشکان پوست و مو

شماره موبایل پزشکان پوست و مو تعداد رکورد: 700 شماره موبایل پزشکان پوست و مو با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان پوست و مو و لیست شماره تلفن پزشکان پوست و مو را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان پوست و مو جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان پوست و مو می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زی..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان چشم و بینایی سنجی

بانک اطلاعات پزشکان چشم و بینایی سنجی

شماره موبایل پزشکان چشم و بینایی سنجی تعداد رکورد: 2500 شماره موبایل پزشکان چشم و بینایی سنجی با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان چشم و بینایی سنجی و لیست شماره تلفن پزشکان چشم و بینایی سنجی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان چشم و بینایی سنجی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان چشم و بینایی سنجی می توانید تبلیغات خو..

150,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان ژنتیک

بانک اطلاعات پزشکان ژنتیک

شماره موبایل پزشکان ژنتیک تعداد رکورد: 94 شماره موبایل پزشکان ژنتیک با مشخصات کامل قیمت: 15000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ژنتیک و لیست شماره تلفن پزشکان ژنتیک را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ژنتیک جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ژنتیک می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول..

15,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان کار و گفتار درمانی

بانک اطلاعات پزشکان کار و گفتار درمانی

شماره موبایل پزشکان کار و گفتار درمانی تعداد رکورد: 2502 شماره موبایل پزشکان کار و گفتار درمانی با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کار و گفتار درمانی و لیست شماره تلفن پزشکان کار و گفتار درمانی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کار و گفتار درمانی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کار و گفتار درمانی می توانید تبلی..

200,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان کشور

بانک اطلاعات پزشکان کشور

شماره موبایل پزشکان کشور تعداد رکورد: 150000 شماره موبایل پزشکان کشور با مشخصات کامل قیمت: 2.500.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کشور و لیست شماره تلفن پزشکان کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کشور می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محص..

2,500,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان گوارش

بانک اطلاعات پزشکان گوارش

شماره موبایل پزشکان گوارش تعداد رکورد: 223 شماره موبایل پزشکان گوارش با مشخصات کامل قیمت: 40.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان گوارش و لیست شماره تلفن پزشکان گوارش را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان گوارش جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان گوارش می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محص..

40,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان گوش حلق و بینی

بانک اطلاعات پزشکان گوش حلق و بینی

شماره موبایل پزشکان گوش حلق و بینی تعداد رکورد: 1000 شماره موبایل پزشکان گوش حلق و بینی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان گوش حلق و بینی و لیست شماره تلفن پزشکان گوش حلق و بینی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان گوش حلق و بینی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان گوش حلق و بینی می توانید تبلیغات خود را هدفمند ک..

100,000 تومان

بانک اطلاعات پزشکان یزد

بانک اطلاعات پزشکان یزد

شماره موبایل پزشکان یزد تعداد رکورد: 3400 شماره موبایل پزشکان کرج با مشخصات کامل قیمت: 170.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان یزد و لیست شماره تلفن پزشکان یزد را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان یزد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان یزد می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود ر..

170,000 تومان

بانک اطلاعات کلینیک درمانی

بانک اطلاعات کلینیک درمانی

شماره موبایل پزشکان کلینیک درمانی تعداد رکورد: 490 شماره موبایل پزشکان کلینیک درمانی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان کلینیک درمانی و لیست شماره تلفن پزشکان کلینیک درمانی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان کلینیک درمانی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان کلینیک درمانی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون ات..

50,000 تومان

بانک شماره موبایل دامپزشکان

بانک شماره موبایل دامپزشکان

شماره موبایل دامپزشکان تعداد رکورد: 1000 شماره موبایل دامپزشکان با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل دامپزشکان و لیست شماره تلفن دامپزشکان را در یک فایل بانک اطلاعات دامپزشکان جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل دامپزشکان می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خدمات خود را..

50,000 تومان

بانک شماره موبایل شرکت های تجهیزات پزشکی

بانک شماره موبایل شرکت های تجهیزات پزشکی

شماره موبایل تجهیزات پزشکی تعداد رکورد: 1400 شماره موبایل تجهیزات پزشکی با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل تجهیزات پزشکی و لیست شماره تلفن تجهیزات پزشکی را در یک فایل بانک اطلاعات تجهیزات پزشکی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل تجهیزات پزشکی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید ب..

200,000 تومان

بانک شماره موبایل مدیران داروخانه های تهران

بانک شماره موبایل مدیران داروخانه های تهران

شماره موبایل پزشکان داروخانه های تهران تعداد رکورد: 2500 شماره موبایل مدیران داروخانه های تهران با مشخصات کامل قیمت: 300.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل داروخانه های تهران و لیست شماره تلفن داروخانه های تهران را در یک فایل بانک اطلاعاتداروخانه های تهران جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل داروخانه های تهران می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون..

300,000 تومان

بانک شماره موبایل مراکز خدمات درمانی

بانک شماره موبایل مراکز خدمات درمانی

شماره موبایل پزشکان خدمات درمانی تعداد رکورد: 6000 شماره موبایل پزشکان مراکز خدمات درمانی با مشخصات کامل قیمت: 300.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خدمات درمانی و لیست شماره تلفن پزشکان خدمات درمانی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خدمات درمانی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خدمات درمانی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون ..

300,000 تومان

شماره موبایل پزشکان تهران

شماره موبایل پزشکان تهران

شماره موبایل پزشکان تهران تعداد رکورد: 50000 شماره موبایل پزشکان تهران با مشخصات کامل قیمت: 2.000.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان تهران و لیست شماره تلفن پزشکان تهران را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان تهران جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان تهران می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحت..

2,000,000 تومان

پزشک ارتوپد

پزشک ارتوپد

شماره موبایل پزشکان ارتوپد تعداد رکورد: 700 شماره موبایل پزشکان ارتوپد با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ارتوپد و لیست شماره تلفن پزشکان ارتوپد را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ارتوپد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ارتوپد می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به ر..

100,000 تومان

پزشکان اجتماعی

پزشکان اجتماعی

شماره موبایل پزشکان اجتماعی تعداد رکورد: 237 شماره موبایل پزشکان اجتماعی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان اجتماعی و لیست شماره تلفن پزشکان اجتماعی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان اجتماعی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان اجتماعی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید ..

50,000 تومان

پزشکان ارتودانتیکس

پزشکان ارتودانتیکس

شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس تعداد رکورد: 700 شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس و لیست شماره تلفن پزشکان ارتودانتیکس را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ارتودانتیکس جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ارتودانتیکس می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و ز..

100,000 تومان

پزشکان ترمیم و پلاستیک

پزشکان ترمیم و پلاستیک

شماره موبایل پزشکان ترمیم و پلاستیک تعداد رکورد: 850 شماره موبایل پزشکان ترمیم و پلاستیک با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان ترمیم و پلاستیک و لیست شماره تلفن پزشکان ترمیم و پلاستیک را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان ترمیم و پلاستیک جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان ترمیم و پلاستیک می توانید تبلیغات خود را هدف..

100,000 تومان

پزشکان جراج عمومی

پزشکان جراج عمومی

شماره موبایل پزشکان جراج عمومی تعداد رکورد: 2208 شماره موبایل پزشکان جراج عمومی با مشخصات کامل قیمت: 200.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان جراج عمومی و لیست شماره تلفن پزشکان جراج عمومی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان جراج عمومی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان جراج عمومی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان ب..

200,000 تومان

پزشکان جراح مغز و اعصاب

پزشکان جراح مغز و اعصاب

شماره موبایل پزشکان جراح مغز و اعصاب تعداد رکورد: 1400 شماره موبایل پزشکان مغز و اعصاب با مشخصات کامل قیمت: 250.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان جراح مغز و اعصاب و لیست شماره تلفن پزشکان جراح مغز و اعصاب را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان جراح مغز و اعصاب جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان جراح مغز و اعصاب می توانید تبلیغات خود را هدفمند..

250,000 تومان

پزشکان دارو و درمان تهران

پزشکان دارو و درمان تهران

شماره موبایل پزشکان یزد تعداد رکورد: 2816 شماره موبایل پزشکان دارو و درمان تهران با مشخصات کامل قیمت: 150.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان دارو و درمان تهران و لیست شماره تلفن پزشکان دارو و درمان تهران را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان دارو و درمان تهران جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان دارو و درمان تهران می توانید تبلیغات خود را هدفم..

150,000 تومان

پزشکان دارو و درمان کشور

پزشکان دارو و درمان کشور

شماره موبایل پزشکان دارو و درمان کشور تعداد رکورد: 14134 شماره موبایل پزشکان دارو و درمان کشور با مشخصات کامل قیمت: 500.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان دارو و درمان کشور و لیست شماره تلفن پزشکان دارو و درمان کشور را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان دارو و درمان کشور جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان دارو و درمان کشور می توانید تبلیغات خ..

500,000 تومان

پزشکان سایر خدمات پزشکی

پزشکان سایر خدمات پزشکی

شماره موبایل پزشکان خدمات پزشکی تعداد رکورد: 1500 شماره موبایل سایرخدمات پزشکی با مشخصات کامل قیمت: 100.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان خدمات پزشکی و لیست شماره تلفن پزشکان خدمات پزشکی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان خدمات پزشکی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان خدمات پزشکی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زم..

100,000 تومان

پزشکان فیزیوتراپی کشور

پزشکان فیزیوتراپی کشور

شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی تعداد رکورد: 4000 شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی کشور با مشخصات کامل قیمت: 400.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی و لیست شماره تلفن پزشکان فیزیوتراپی را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان فیزیوتراپی جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان فیزیوتراپی می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف و..

400,000 تومان

پزشکان فیزیکی

پزشکان فیزیکی

شماره موبایل پزشکان فیزیکی تعداد رکورد: 285 شماره موبایل پزشکان فیزیکی با مشخصات کامل قیمت: 50.000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان یزد و لیست شماره تلفن پزشکان یزد را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان یزد جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان یزد می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیاد می توانید به راحتی محصول و خ..

50,000 تومان

پزشکان متخصص قفسه صدری

پزشکان متخصص قفسه صدری

شماره موبایل پزشکان قفسه صدری تعداد رکورد: 63 شماره موبایل پزشکان قفسه صدری با مشخصات کامل قیمت: 10000 هزار تومان این فایل دارای مشخصات کامل می باشد شامل: نام پزشک،همراه،تخصص،ایمیل،تفکیک رشته تحصیلی. ضریب خطا:5 درصد شماره موبایل پزشکان قفسه صدری و لیست شماره تلفن پزشکان قفسه صدری را در یک فایل بانک اطلاعات پزشکان قفسه صدری جمع آوری کرده ایم که شما با دسترسی به شماره موبایل پزشکان قفسه صدری می توانید تبلیغات خود را هدفمند کنید و بدون اتلاف وقت و زمان بسیار زیا..

10,000 تومان

نمايش 1 تا 114 از 114 (1 صفحه)