فروش کارت تخفیف درمانی و رفاهی آتیه سازان

 کارت درمانی


گروه آتیه سازان که به صورت تخصصی به فروش بیمه‌ های زندگی می‌پردازد، از بهمن‌ ماه سال 1389، فعالیت خود را آغاز کرد. ارائه خدمات متفاوت برای زندگی بهتر و گسترش ارائه خدمات در کل کشور از اهداف اصلی این گروه است. در همین راستا و در جهت تکریم مشتریان و جلب رضایت آن‌ ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ضرورت صرفه‌ جویی در هزینه‌ های جاری خانواده، گروه آتیه سازان اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان نمود که در آذرماه 1393 و با نام شرکت «آتیه سازان زندگی ایرانیان» به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت، نخست به شناخت نیازهای مشتریان و سپس به تحقیق در اصناف گوناگون پرداخت و در ادامه با بررسی انواع کارت‌های درمانی و رفاهی خدمات شرکت‌ های مشابه، خدماتی در شان و جایگاه اعضای خود و برای ارائه به آن‌ ها در نظر گرفت. با توجه به تعداد بیمه‌ گذاران (بالغ بر 200000 نفر در سراسر کشور) و افزایش روزافزون آن‌ ها که مشتریان بالقوه باشگاه هستند و بررسی پراکندگی و تراکمشان در هر منطقه و شهر، پذیرندگان برتر شناسایی شدند. این شرکت جهت ارائه خدمات و امکاناتی ممتاز و متمایز تلاش دارد با ارائه کارت درمان و کارت رفاهی مجموعه نیازهای روزمره مشتریان خود را مد نظر قرار داده و سعی در پوشش آن‌ها با بالاترین کیفیت نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع فعالیت شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان از منوهای بالا استفاده کنید. تمام فعالیت های این وب سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


مشتریان سازمانی آتیه سازان در سراسر کشورتا 50 درصد تخفیف واقعی با کارت آتیه سازان و دریافت بیش از 600 خدمت!

چرا ادعا می کنیم که تخفیف های ارائه شده در مراکز طرف قرارداد با آتیه سازان واقعی هستند؟! کافی است منوهای سایت را با دقت مطالعه فرمایید تا با پشتیبانی و بازرسی آتیه سازان آشنا شوید. به دنبال تخفیف های واقعی هستید؟ با ما همراه باشید و لیست خدمات درمانی و رفاهی را ملاحظه فرمایید!


کارت آتیه سازان زندگی ایرانیان در دو دسته درمانی و رفاهی قابل استفاده در مراکز دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، روانشناسی و مشاوره، زنان و زایمان، تصویربرداری و رادیولوژی، گوش حلق بینی، اپتومتری، رستوران، کافی شاپ، مزون لباس، آموزشگاه موسیقی، پت شاپ، دامپزشکی و ... می باشد. با کلیک روی تصاویر زیر، مراکز درمانی و رفاهی طرف قرارداد در هر استان را مشاهده خواهید نمود. در هر لحظه و در صورت داشتن هر ابهام، می توانید با پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید. شماره همراه 09126151099، آماده پشتیبانی شما می باشد. همچنین در صورتی که مایل به تهیه کارت می باشید، در صورت نیاز به راهنمایی برای تهیه هر دو کارت با ما در تماس باشید.