بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران

داشتن بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور فرصت بسیار مناسبی است برای اکثر مشاغلی که با سازندگان ساختمان های تهران و کشور سرو کار دارند ، که با خرید فایل ساختمان سازان تهران از طریق وب سایت تجاری ما می توانند به راحتی با سازندگان ساختمان های در حال ساخت تهران و حتی کشور ارتباط داشته باشند.

گروه تجاری ما سعی بر این دارد که شما عزیزان را در حوضه فروش محصولات و خدمات شما عزیزان را یاری نمایند.

شما عزیزان همیشه برای فروش محصولات و خدمات خود به ساختمان سازان تهران و یا کشور زمان بسیار زیادی را صرف می کنید.

ابتدا یا خود شما یا بازاریابانی که سر پروژه های در حال ساخت می روند تا بتوانند محصولات و خدمات شما را ویزیت نمایند زمان زیادی را صرف می کنند که بتوانند یا مالکین پروژه یا مهندسین ناظر یا مسئول پروژه را ملاقات کنند، چون ممکن است تایمی که شما یا بازاریابان مراجعه می کنند آنها حضور نداشته باشند پس زمان زیادی صرف به انتظار نشستن صرف خواهید کرد و اگر از نگهبانان ساختمان مشخصات مالکین و مسئولین پروژه را بخواهید ممکن است که با شما همکاری لازم را نداشته باشند و شماره موبایل ساختمان سازان تهران در اختیار شما قرار ندهند.

پس شما هم زمان زیادی را صرف جمع آوری بانک اطلاعات ساختمان جهت ارائه محصولات و خدمات خود خواهید کرد.

گروه تجاری مجرب و کاردان ما که سالهای سال است که در این زمینه جمع آوری بانک اطلاعات پروژه های در حال ساخت تهران و کشور فعالیت دارد این کار را برای شما عزیزان انجام می دهد.

نحو جمع آوری بانک اطلاعات  پروژه های در حال ساخت تهران و کشور.

بازاریابان مجرب و کاردان ما به صورت کاملا حرفه ای سر پروژه ها رفته و اطلاعات کامل پروژه ائم از آدرس دقیق پروژه ، تعداد طبقات، تعداد واحد، نوع سازه ، مرحله ساخت ، شماره موبایل ساختمان سازان، یا مسئولین پروژه و اینکه پروژه مسکونی است یا تجاری را مشخص کرد و به تیم پشتیبانی ما می رسانند.

تیم پشتیبانی ما اطلاعات را در قالب فایل اکسل برای شما عزیزان دسته بندی کرده و ما این اطلاعات منحصر به فرد را با نازلترین قیمت به دست شما عزیزان می رسانند تا شما بتوانید در امر تبلیغات موفق و موثر عمل نمایید و کسب و کار خود را رونق دهید.

ما ادعا می کنیم که بهترین هستیم چرا؟

چون ما بی وقفه در حال جمع آوری و بروزی رسانی اطلاعات پروژه های در حال ساخت هستیم ما در این سایت برای افرادی که این فایل را تهیه می نمایند اشتراک 3 ماهه در نظر گرفته ایم که در طی سه ما اطلاعات پروژه های جدید را در اختیار شما قرارد می دهیم و ضریب خطا را 5 درصد آن هم فقط در مرحله ساخت اعلام کرده ایم این نشان از صحت درست بودن بانک اطلاعات ساختمان در این سایت را دارد.

سرویس سامانه پیامک هوشمند ما

شما عزیزان جهت ارتباط سریع به بازار هدف خود که همان بانک شماره موبایل ساختمان سازان می باشد ، می توانید از سرویس سامانه پیامک ما استفاده نمایید. شما می توانید فایل بانک شماره موبایل ساختمان سازان را در دفترچه تلفن سامانه خود بارگذاری نمایید و جهت اطلاع رسانی سریع به بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران یا کشور استفاده نمایید و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی نمایید و درصورت نیاز سازندگان به محصولات و خدمات شما می توانند با شما ارتباط بگیرند.

شما حتی برای مشتریان ثابت خود به صورت هوشمند می توانید محصولات و خدمات جدید را پیامک نمایید. و حتی می توانید از قسمت ارسال پیامک صوتی تبلیغات خود به صورت صوتی برای آنها ارسال نمایید.

شما جهت خرید سرویس سامانه پیامک می توانید به آدرس سایت www.smsfarnam.ir مراجعه نمایید و سرویس سامانه هوشند خود را فعال نمایید.

سوالات متداول در زمینه تبلیغات پیامک یا بازاریابی تلفنی؟

کاربران زیادی از ما سوال داردند که جهت گرفتن ارتباط موثر از تبلیغات پیامکی استفاده کنیم یا با سازندگان ارتباط تلفنی داشته باشیم؟

یا اینکه در چه تایمی با سازندگان ارتباط داشته باشیم یا چه تایمی ارسال پیامک داشته باشیم؟

در مورد ارتباط گرفتن هر گونه تبلیغات تاثیرات خود را دارد اگر جهت ارتباط گرفتن با لیست ساختمان سازان تهران یا کشور از سرویس سامانه استفاده شود تبلیغات با سرعت هر چه تمام تر شما محصولات و خدمات خود را به آنها اعلام کرده اید و آنها در صورت نیاز با شما تماس گرفته و ارتباط می گیرند ولی اکثر افراد هم یا پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده و پیامک به دست آنها نمی رسد ، که باز هم ما در سرویس سامانه پیامک از خطوط ویژه ای استفاده کرده ایم که این مشکل برای شما عزیزان مرتفع گردد.

در زمان ارتباط تلفنی هم مسائلی چون درگیر بودن ساختمان سازان در هنگام کار پیش می آید که اگر شما تماس با آنها داشته باشید ممکن است با شما ارتباط موثری برقرار نشود و نتوانید به صورت کامل محصولات و خدمات خود را معرفی نمایید.

و اینکه شما اگر بخواهید به 3000 شماره سازنده تماس گرفته و محصولات خود را معرفی نمایید هم هزینه تماس شما بالا می رود و هم اینکه زمان بیشتری از شما گرفته خواهد شد.

و اینکه در چه تایمی ارسال پیامک داشته باشید به لیست شماره موبایل سازندگان ساختمانهای در حال ساخت تهران، صبح ها بهترین زمان برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای سازندگان می باشد.و بعد از ظهر های ساعت 4 تا 7 جهت ارتباط تلفنی میتوانید اقدام نمایید تا بهترین تاثیر را در روند کاری خود داشته باشید.

بانک اطلاعات ساختمان فقط جهت ارائه محصولات نیست در زمینه خدماتی نیز می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید

اگر در زمینه های خدمات ساختمان مهارت دارید میتوانید از فایل اطلاعات ساختمان جهت ارائه خدمات خود استفاده نمایید به طور مثال اگر برقکاری ساختمان را بدانید میتوانید لیست شماره تماس ساختمان سازان را تهیه نمایید ، اگر در زمینه نماشویی و کفسابی مهارت دارید می توانید این فایل را تهیه نمایید، اگر در زمینه نصب کاشی ، سرامیک ، سنگ و دیگر موارد ساختمانی مهارت داشته باشید می توانید فایل بانک اطلاعات ساختمان را تهیه نمایید و خدمات خود را معرفی و پروژه بگیرید و مشغول به فعالیت شوید. هر شخصی در هر زمینه خدمات ساختمان که فعالیت دارد می توانید این فایل را تهیه کنند ، این فایلها بروز شده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و از این رو این تضمین وجود دارد که شما با تهیه آن بتوانید محصولات و خدمات خود را ارائه دهید و جذب مشتری داشته باشید گروه تجاری ما شما را در این امر یاری می نماید.

 

بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور به تفکیک استان شامل استانهای زیر می باشد.

بانک اطلاعات سازندگان ساختمان استان تهران.آذربایجان شرقی (تبریز).استان آذربایجان غربی.استان اردبیل.استان اصفهان.ایلام.بوشهر.چهارمحال و بختیاری(شهرکرد).خراسان جنوبی(بیرجند).خراسان شمالی(بجنورد).خراسان رضوی(مشهد).خوزستان(اهواز).زنجان.سمنان.سیستان و بلوچستان (زاهدان).فارس (شیراز).استان قزوین.استان قم.البرز(کرج).کردستان(سنندج).کرمان (بم).کرمانشاه.کهگیلویه و بویراحمد(یاسوج).گلستان (گرگان).گیلان (رشت).لرستان (خرم آباد).مازندران.استان مرکزی(اراک).هرمزگان(بندرعباس).استان همدان.استان یزد.

 


مقایسه کالا (0)


 مالکین زمین در هشتگرد

مالکین زمین در هشتگرد

تعداد رکورد: 1285 این بانک فقط شماره موبایل است و مشخصات دیگری ندارد. فرمت فایل pdf می باشد. ضریب خطا: 5درصد ..

20,000 تومان

بانک اطلاعات انبوه سازان کشور

بانک اطلاعات انبوه سازان کشور

تعداد 4000 شماره موبایل این بانک دارای شماره موبایل و تفکیک استان است. 80 درصد دارای اطلاعات اسم و آدرس میباشد. صحت درستی بانک بالای 80 درصد است. ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران 1392

بانک اطلاعات ساختمان سازان تهران 1392

صحت درستی بانک بالای 95 درصد است. این بانک با تفکیک منطقه،نام سازنده،شماره همراه سازنده،آدرس ساختمان،تعداد طبقات،تعداد واحد،نوع سازه،مرحله ساخت می باشد.تعداد رکورد: 16500 شماره موبایل سازنده. ..

100,000 تومان

بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور

بانک اطلاعات ساختمان سازان کشور

مشخصات:نام سازنده،آدرس ساختمان،تعداد طبقات،تعداد واحد،مرحله ساخت صحت درستی بانک بالای 90 درصد است.تعداد 4900 شماره موبایل این بانک دارای مشخصات نام سازنده،آدرس ساختمان،تعداد طبقات،تعداد واحد،مرحله ساخت. ..

400,000 تومان

بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران 1398

بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران 1398

تعداد رکورد:3300این فایل دارای مشخصاتی مثل آدرس پروژه. تعداد طبقات.تعداد واحد.نوع سازه . مرحله ساخت. شماره همراه سازنده یا مالکین پروژهضریب خطا:10 درصد در مرحله ساخت...

250,000 تومان

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور

بانک اطلاعات پیمانکاران کشور

تعداد رکورد:.7020بانک اطلاعات پیمانکاران کشورمشخصات:80 درصد پیمانکاران دارای اطلاعاتی مانند:آدرس،اسم ميباشد.ضریب خطا: 15درصد..

200,000 تومان

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1394

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1394

تعداد رکورد:7000اطلاعات پروژه های در سال 1394 از قبیل آدرس-تعداد طبقات-تعداد واحد-نوع سازه - مرحله ساخت -همراه سازنده و مالک مشخص شده است.ضریب خطا:10درصد..

100,000 تومان

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1395

بانک شماره موبایل ساختمان سازان تهران 1395

تعداد رکورد:3300اطلاعات کامل پروژه در زمان ساخت از قبیل،آدرس-تعداد واحد-تعداد طبقات-نوع سازه -همراه سازنده یا مالک در سال 1395 مشخص شده است.ضریب خطا:10 درصد..

100,000 تومان

بانک شماره موبایل ساختمان سازان کرج

بانک شماره موبایل ساختمان سازان کرج

تعداد رکورد: 335 شماره موبایل سازندهاین فایل اطلاعات دیگری ندارد. ..

40,000 تومان

شماره موبایل سازندگان پروژه های ساختمانی تهران93

شماره موبایل سازندگان پروژه های ساختمانی تهران93

تعداد رکورد:12000مشخصات : آدرس دقیق پروژه ها چه مسکونی و اداری ، تعداد طبقات کار شده، تعداد واحد کار شده ، نوع سازه استفاده شده ، شماره همراه سازندگان پروژه ها.ضریب خطا:10 درصد...

100,000 تومان

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)